Tworzymy z pasją to, co najbardziej kochamy


W Krakowie, Don Roberto serwuje specjał kuchni włoskiej. Najlepsza pizza pachnąca soczystymi pomidorami z ciągnącą się mozarellą i aromatycznym oregano przeniesie każdego na chwilę do słonecznej Italii. Nasza pizzeria proponuje kilka interesujących kompozycji, łączących smaki w bardzo klasyczny sposób lub oferując nowe doznania w odważnych zestawach składników. W przygotowaniu każdego dania dbamy o świeże składniki, najlepszej jakości, ponieważ wierzymy, że pyszne potrawy mogą powstać wyłącznie z dobrej klasy produktów.

Zapewniamy dużą różnorodność. Rozumiejąc potrzeby i mając na uwadze oczekiwania Klientów tworzymy ofertę bazującą na odmienności. Pragniemy, aby każdy znalazł u nas swoją ulubioną pizzę, po którą z chęcią będzie wracał. Jednocześnie niezmiennie pracujemy nad jakością naszych potraw, dbając o najwyższy poziom świadczonych usług. Chcemy w każdym kęsie przemycić jak najwięcej smaku, a także zaskoczyć, zachwycić, czy zapewnić chwilę prawdziwej rozkoszy dla podniebienia.

Nasze pizze to starannie dobrane składniki, dobrze wyrobione ciasto, odpowiednie sosy – wszystko to sprawia, że u Don Roberto znajdziesz najlepszą pizzę w Nowej Hucie. Proponujemy kompozycje, które przyciągają do nas klientów z całego Krakowa. Zadbaliśmy o zróżnicowanie oferty, dlatego wśród propozycji znajdują się te z mięsem, z rybą, z dużą porcją warzyw, z wybornymi serami. Mamy wiele stałych pozycji, które cieszą się uznaniem, ale też mam zawsze w ofercie pizzę miesiące i możliwość stworzenia własnej kompozycji z 6 składników.

Dla tych, którzy niecierpliwie czekają na pizzę proponujemy pyszne przystawki. Pozwolą zaspokoić pierwszy głód, a zarazem rozbudzą apetyt. Proponujemy niewielkie przekąski w bardzo atrakcyjnych cenach pozwalające poczuć smak Włoch. Proponowane przystawki będą też świetną alternatywą dla najmłodszych. Małe pizzerinki podbiły już serca wielu małych smakoszy, odwiedzających naszą krakowską restaurację, a równie wiele dzieci uwielbia mini calzone z nutellą i bananem. Rewelacyjną propozycją są też rolsy z dwoma skłądnikami.


Odwiedź nas i odbierz pizzę osobiście

Serdecznie zapraszamy !
Nasza pizzeria znajduje się w Krakowie przy ul. Szybkiej 27.

Parmeńska

Samochody Don RobertoA oto nasze petardy smaków

Zobacz jak prezentują się nasze pizze w świetle fleszy :P

Parmeńska

Samochody Don Roberto

Parmeńska

Samochody Don Roberto

Parmeńska

Samochody Don Roberto

Parmeńska

Samochody Don Roberto


Serdecznie zapraszamy!


Menu Pizzerii Don Roberto

Sprawdź nasze menu

22 pizze do wyboru, przystawki, napoje, a w tym - jedyny w swoim rodzaju smak, którego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Smacznego !

Samochody Don Roberto

Dostawa gratis !

U nas zawsze szybka i darmowa dostawa w wyznaczonej strefie

Zobacz naszą strefę dowozu !

Smacznego

Podziel się opinią

Wasze opinie są dla nas bardzo ważne i to, że Wam smakuje!

Wybierz coś smacznego z naszego menu i wyraź opinię !

Smaki Don roberto

Co miesiąc nowa pizza

Don Roberto nie lubi nudy - dlatego co miesiąc w menu pojawia się nowa pizza miesiąca

Sprawdź nasze menu !